Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon 29 0

€ 1.099

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Voer het tempo op bij beklimmingen, laat jezelf gaan in de afdalingen. Deze aluminium hardtail geeft je gevoel voor het parcours met een uitgebalanceerd, zelfverzekerd rijgedrag en een comfortabele verende voorvork.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Tractie en stabiliteit:

De framegeometrie is ontworpen om het vertrouwd aanvoelende, stabiele rijgedrag van 29inch wielen of de levendigheid van 27.5 wielen te optimaliseren en is ideaal voor ruw, avontuurlijk terrein.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 80 mm of 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Highlights

Built on a lightweight ALUXX aluminum frame that features classic hardtail design and the balanced riding characteristics of either larger diameter 29-inch or 27.5-inch wheels, Talon is a great choice for XC and trail riding. The frame geometry is specifically designed to adapt to its respective wheel size and either an 80mm or 100mm suspension fork (depending on frame size). It’s a confident ride that’s perfect for ambitious riders who want to take their off-road skills to the next level.

Talon with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M (29")
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L (29")
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL (29")
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL (29")
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662024,463925,265825,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11254,91405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512512
GNaloop (mm) (inch)943,7943,7943,7943,7943,7
HWielbasis (mm) (inch)112644,3115045,3117246,1119246,9121347,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60223,761124,163024,864425,465825,9
LReach (mm) (inch)40415,942416,743917,345417,946918,5
MStand Over Height (mm) (inch)73228,876630,280531,78393385633,7
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"29"
Specificaties
  • Maten
    29: S, M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Blue Ashes
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    SXC32-2 RL 29, air spring, QR, alloy steerer XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) L: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) XL: 100mm travel (29) XXL: 100mm travel (29)
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 730mm (27.5) S: 780mm (27.5) / 780mm (29) M: 780mm (27.5) / 780mm travel (29) L: 780mm (27.5) / 780mm (29) XL: 780mm (29) XXL: 780mm (29)
  • Grips
    Giant Sole-O
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5) / 50mm (29) M: 60mm (27.5) / 60mm travel (29) L: 70mm (27.5) / 70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29)
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (27.5) / 375mm travel (29) L: 375mm (27.5) / 375mm (29) XL: 375mm (29) XXL: 375mm (29)
  • Zadel
    Giant custom
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Deore M6100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M6100
  • Remmen
    Shimano Deore BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano Deore BL-MT200
  • Cassette
    Shimano Deore M6100, 10x51
  • Ketting
    KMC X12
  • Crankset
    ProWheel MPX, 30t (27.5) or 32t (29) XS: 165mm (27.5) S: 170mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 175mm travel (29) L: 175mm (27.5) / 175mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29)
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    Shimano, sealed bearing
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Kenda Booster 27.5 or 29x2.4", wire bead
  • Extra's
    2.4" max tire size, 32t max chainring size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.